O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się robieniem izolacji na obiektach budowlanych oraz hydrotechnicznych. W tym celu wykorzystujemy folie PEHD. Nasze działania mają też na celu ochronę wód gruntowych przed różnego rodzaju skażeniami. Specjalistyczne folie służące jako izolacja są bardzo odporne i nie przepuszczają zdecydowanej większości środków chemicznych jakie występują w naszej przyrodzie. Również nie podlegają one degradacji biologicznej posiadając jednocześnie rewelacyjne parametry mechaniczne. Stosowane przez nas geomembrany to wielki przełom w dziedzinie ochrony wód gruntowych. Posiadamy bardzo dobry sprzęt za pomocą którego montujemy specjalistyczne folie PEHD. W skład naszego sprzętu wchodzi między innymi zgrzewarka samobieżna wyprodukowana w Szwajcarii. Używamy również spawarek ekstruzyjnych do spawania połączeń foliowych. Nasz sprzęt jest w zdecydowanej większości bardzo dobrej marki (Szwajcaria lub Niemcy).

Materiały jakie wykorzystujemy pochodzą z naszego kraju jak również są przez nas importowane z innych krajów. Posiadamy na stanie różne szerokości folii, począwszy od takiej 5 metrowych do nawet 9 metrowych. Używane przez nas syntetyki posiadają różne grubości. Nasza firma może się poszczycić uprawnieniami, które umożliwiają nam montaż geomembran na terenie Polski jak również w innych krajach Unii Europejskiej. Pracę zawsze kończymy przygotowaniem specjalnej dokumentacji która zawiera między innymi wszelkie schematy połączeń zastosowane w konstrukcji, certyfikaty oraz aprobaty techniczne.

Jeśli natrafiamy na jakiś problem to błyskawicznie go rozwiązujemy dzięki naszemu doświadczeniu, a możemy się pochwalić ponad 10 letnim doświadczeniem!

Jaki jest zakres naszej działalności?

Przede wszystkim zajmujemy się wykonywaniem zbiorników oraz oczek wodnych, robimy również zbiorniki przeciw pożarowe a także składowiska odpadów. Wykonujemy także prace przy rowach melioracyjnych oraz przy wałach przeciwpowodziowych. Nasze usługi są bardzo szerokie. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktowania się z naszą firmą.

Jakie materiały wykorzystujemy w pracy?

Głównie wykorzystujemy geomembrany (folie PEHD) bardzo wysokiej jakości i gęstości, produkowane w naszym kraju lub sprowadzane z importu. Nasze syntetyki jaki używamy mają charakterystyczną bardzo dużą wytrzymałość na przebicia. Każda geomembrana jest wytwarzana na rolkach różnej szerokości. Grubość takich geomembran jest również bardzo zróżnicowana. Posiadają one także bardzo dużą giętkość i są dobrze zgrzewalne, wyposażone we wszelkie atesty są bardzo odporne na każde uszkodzenia mechaniczne. Geowłókniny jakie stosujemy posiadają specjalistyczne atesty i doskonale sprawdzają się w każdych warunkach!

Zobacz więcej

Relizacje od A do Z

Pomiar

Projekt

Transport

Montaż

Realizacja

Serwis